את/ה לא לבד

"מצאנו, דרך התנסות ארוכה וכואבת, שאיננו מסוגלים להגיע להחלמה מההתמכרות למין בכוחות עצמנו. התכנית שלנו מבוססת על אמונה שמעוגנת בניסיון שלנו, שכוח גדול מאיתנו מסוגל לעשות את מה שאיננו יכולים לעשות לבדנו. על ידי כניעה ומסירה של התמכרותנו לכוח עליון, אנו זוכים במתנת ההחלמה, מדי יום ביומו."

בחן את עצמך: אם את/ה שומר/ת סודות לגבי התנהגותך המינית, מנהל/ת חיים כפולים, מרגיש/ה אובססיבי למין, מכור לסקס, הפעילות המינית שלך מסכנת אותך או את מערכות היחסים שלך או את עבודתך. אם את/ה חש/ה מבולבל/ת ומתקשה להבחין בין סקס, אהבה וחיבה. אם את/ה מרגיש/ה כי ההתנהגות המינית שלך כרוכה בכפייה, אלימות או שאת/ה מסכנת את חייך בהידבקות במחלות מין. אם את/ה חש/ה חרטה, בושה או אשמה אחרי סקס. אם הסקס אצלך מלווה בייאוש, אשמה, תחושות ניתוק, או חוסר תקווה. אם את/ה נמנע/ת מפעילות מינית, או/ו חושש מאינטימיות…

את/ה לא לבד!!! אנחנו מכורים למין מחלימים הנפגשים באופן קבוע כדי לעזור אחד לשני להישאר מפוקחים. ההתמכרות שלנו הייתה קרובה להחריב את חיינו, אבל מצאנו חופש דרך תוכנית 12 צעדים. ו12 מסורות גילינו שאיננו לבד ושאנו מקבלים את הבחירה לחיות חיים חדשים באמצעות המפגשים הקבועים שלנו, שהמטרה שלהם היא לשתף חברים בניסיוננו, בכוחנו ובתקוותנו.

ב"מכורים למין אנונימיים" הפגישות שלנו מיועדות למכורים למין בלבד ומספקות מקום בטוח ואנונימי לטפל בבעייתנו המשותפת. אם אתה מזדהה עם אתנו, אנו מזמינים אותך פשוט ליצור אתנו קשר באמצעות אתר זה ולהגיע לאס אי אי לפני שתחליט/י אם התוכנית מתאימה עבורך, אנו ממליצים לך להגיע לפחות לשישה מפגשים.

לפרטים ניתן ליצור קשר: 054-6023768

מודעות פרסומת

אודות SAA Israel

Sex Addicts Anonymous (SAA) is a 12-step program of recovery. Members share experience, strength and hope in order to find freedom from addictive/compulsive sexual behavior and to help others recover from sex addiction. We meet in an atmosphere of acceptance, anonymity and mutual respect to share our common struggles and learn to apply the principles of the 12 steps to all areas of our lives. The only requirement for membership is a desire to stop addictive sexual behavior. Meetings are open to women and men. There are no fees or dues. We practice strict anonymity and confidentiality, so that our meetings are a safe place for all of us. SAA Israel has meetings in Jerusalem & Tel Aviv.
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.