התמכרות למין

"ההתנהגות המינית הבלתי נשלטת שלנו גרמה כאב – לנו, לחברינו ולמי שאהבנו. חיינו יצאו מכלל שליטה. רצינו להפסיק, הבטחנו הבטחות ונקטנו במאמצים רבים על מנת על מנת לעצור- אף פעם אחר פעם נכשלנו בכך. עבור כל אחד מאיתנו, הגיע רגע המשבר. וכשפנינו החוצה לבקשת עזרה, מצאנו את ההחלמה דרך תכנית של 'מכורים למין אנונימיים'."

התנהגויות לא רצויות, כגון: פריצות, מין מזדמן אנונימי, אוננות כפייתית, מערכות יחסים הרסניות, בגידות, פנטזיות כפייתיות, צריכת מין באינטרנט, שימוש בפורנו, חשש או הימנעות מיחסי מין, זנות או יחסי מין עם זונות, שיחות סקס, מציצנות, חשיפה עצמית, מין במקומות ציבוריים, מגע בלתי ראוי, לבישת בגדי נשים אובססיבית, פגיעה מינית או פיתוי קטינים, יחסי מין עם בעלי חיים, או התנהגויות אחרות שפגעו בנו פיזית, חוקית, רגשית או רוחנית, או פגעו באחרים. חשוב לזכור כי אלו רק דוגמאות וישנם עוד.

התמכרות למין אינה סתם הרגל רע. אף לא תוצאה של בעיות בשליטה עצמית, מוסר לקוי או שרשרת טעויות. אם זה אכן היה משהו שאנו מסוגלים להפסיק בכוחות עצמנו – ההשלכות השליליות היו כבר גורמות לנו לעשות זאת. רבים מאיתנו ניסו לרפא את עצמם באמצעות מעשים דתיים או רוחניים, חיזוק המשמעת המוסרית או צמיחה אישית. על אף הכנות והמאמצים, המשכנו לפעול על הדחפים. ההתנהגות שלנו דחתה כל ניסיון הגיוני להסבר או לתיקון. נאלצנו להתמודד עם העובדה שיש לנו בעיה ושאיננו יכולים להשתלט עליה בכוחות עצמנו.

כל מי שנמצא כעת בקבוצות שלנו באס אי אי (Sex Addicts Anonymous) הגיע בנקודת זמן מסוימת למסקנה שפשוט אינו יכול להמשיך ולחיות כך. ההכחשה שלו קרסה תחתיה והרגשנו במלוא העצמה את מצבנו הבלתי אפשרי. ראינו שהגענו לקצה החבל וכל מה שנותר זה הקשר. לא ניתן היה להמשיך ולפעול על הדחפים, אך גם להפסיק זאת היה בלתי אפשרי באותה מידה. ידענו שעלינו להשתנות, גם אם לא ידענו כיצד. ומתוך מצוקה זו, הגענו ל"מכורים למין אנונימיים".

לפני שהגענו למפגשים, לא יכולנו לנהל את חיינו. לא יכולנו לחיות וליהנות מהחיים כמו אנשים רגילים. היינו זקוקים למין. גרמנו לאנשים רבים נזק רב, אך יותר מכל פגענו בעצמנו.

לפרטים ניתן ליצור קשר: 054-6023768

 

מודעות פרסומת

אודות SAA Israel

Sex Addicts Anonymous (SAA) is a 12-step program of recovery. Members share experience, strength and hope in order to find freedom from addictive/compulsive sexual behavior and to help others recover from sex addiction. We meet in an atmosphere of acceptance, anonymity and mutual respect to share our common struggles and learn to apply the principles of the 12 steps to all areas of our lives. The only requirement for membership is a desire to stop addictive sexual behavior. Meetings are open to women and men. There are no fees or dues. We practice strict anonymity and confidentiality, so that our meetings are a safe place for all of us. SAA Israel has meetings in Jerusalem & Tel Aviv.
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.